Sourozenecké konstelace přehled

Sourozenecké konstelace https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/140240/sourozenecke-konstelace-140240.jpg 4 66 66

Nejen rodičům, ale všem, kteří chtějí porozumět sami sobě, pomáhá kniha pochopit, jakou roli hrají sourozenecké vztahy. Známý psycholog vtipně vysvětluje význam postavení dítěte v rodině a jeho vliv např.na výběr partnera, volbu povolání i všechny další vztahy v životě člověka.

Literatura naučná Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Portál

Birth order book , 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sourozenecké konstelace. Přihlašte se a napište ho.

Aicha196
20.10.2019 5 z 5

Uzasna kniha prinasejici porozumeni jak nas ovlivnuje poradi v nemz jsme se narodili. Pomaha i rodicum porozumet svym detem.

Kamiliana
16.02.2019 5 z 5

Fascinující pohled na charakter dětí dle pořadí narození, doporučuji všem rodičům, jejichž děti nemají úplně harmonické vztahy.

rajen
03.12.2018 5 z 5

Skvělá kniha. Jakožto "vlastník" tří dětí mi mnohé osvětlila a také pomohla. Musím říct, že charakteristiky vykreslené autorem sedí na mé dětičky jako by byly jeho. Proto mi knížka pomohla i ve výchově, resp. uvědomění si, proč má dítě některé vlastnosti a jak s tím pracovat. Rozhodně si tuto knížku časem zase přečtu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Sourozenecké konstelace v seznamech

v Právě čtených8x