Smrtiaca prax přehled

Smrtiaca prax
https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/337338/mid_smrtiaca-prax-N1u-337338.jpg 4 80 80

Joanna Blalocková série

Traja lekári z Los Angeles Memorial hospital sú obvinení zo zanedbávania lekárskej starostlivosti. V nemocnici sa krátko na to rozpúta séria vrážd - obeťami sú obvinení doktori - každí z nich zomiera spôsobom typickým pre jeho špecializáciu... Doktorka Blalocková potrebuje zistiť kto je vrah - pretože ďalšou na rade je práve ona..

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Ikar (SK)

A Deadly practice , 1994

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Smrtiaca prax. Přihlašte se a napište ho.

ArwenAragorn
16.12.2022 5 z 5

81%

"Naplánovala jsem pro vás skutečnou specialitku."
Joanna se chvěla jako osika a ruka se jí třásla tak, že vzorky v krabici o sebe narážely. Při vzpomínce na své mrtvé rodiče její strach ještě vzrostl. Zemřu, zemřu! Chtěla se otočit, ale hlaveň pistole se jí bolestivě zabořila do ramene. Podlomila se pod ní kolena.
_____________________________________________________________________________________________________________
V nemocnici Memorial nějaký šílenec vraždí personál a na svém seznamu má i Joannu. Ta se ho pokouší spolu s přítelem od policie Jakeem a jeho kolegy odhalit, ale vrah je vždy pár kroků před nimi. Joanna a Jake jsou mi sympatičtí.
Kromě toho Joanna svědčí v případě ženy, která žaluje nemocnici kvůli zákroku, který na ní byl proveden a poškodil ji, protože podle ní nebyl nutný.
Svižná a hodně napínavá detektivka, výborný závěr, moc se mi líbila.
Vidím, že tato série není moc čtená, ale je dobrá, zkuste ji od začátku!

efka.saf
16.11.2021 4 z 5

Můj poslední rest ve čtenářské výzvě, který dopadl docela dobře. Před lety jsem už od autora jednu knížku četla a pamatuji si, že můj dojem z ní vůbec nebyl negativní, takže jsem ráda, že nejinak tomu bylo i nyní.
I když jsem knihu četla opravdu dlouho a začátek se mi trošku vlekl, pravdou je, že příběh byl moc hezky promyšlený, zápletka byla akorát krvavá, závěr přiměřeně akční (i když v určité chvíli trošku moc rychlý) a odhalení pachatele - alespoň pro mě - celkem překvapivé. V knize nebylo nic, co by mi vyloženě vadilo, ale pravdou je, že nějaký wow moment, který by knížku vystřelil do hvězd, tam nebyl. Za mě tedy zasloužené a moc hezké 4*.
PS: Doufám, že naši zdravotníci nejsou takovými konzumenty drog jako byli lékaři v knize, trošku mě to vyděsilo.

Jiparis
14.03.2021 4 z 5

Napínavé a hodně krvavé. Chorobná mysl pod vlivem drog se mstí. Je to jen fikce, ale přesto mě dost šokovalo, kolik zdravotníků bere drogy. I kdyby to byla pravda jen zčásti, je to děsivé.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Smrtiaca prax v seznamech

v Právě čtených1x