Ako si vycvičiť draka přehled

Ako si vycvičiť draka https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/403640/bmid_ako-si-vycvicit-draka-KJw-403640.jpeg 4 200 200

Knižka je roztomilým, bláznivým a zároveň napínavým príbehom o synovi náčelníka vikingského kmeňa Chlpatých chuligánov Štikútovi, ktorého úlohou je uloviť čo možno najdivšieho spomedzi drakov, skrotiť ho a napokon aj prejsť skúškou kmeňa. Avšak namiesto hrôzostrašného zvera uloví toho najmenšieho a najobyčajnejšieho spomedzi všetkých drakov a navyše ešte bezzubého. Katastrofa... Tak sa začínajú prostopašne príbehy najnehrdinskejšieho hrdinu a jeho najobyčajnejšieho a zároveň najpriečnejšieho draka. Knižka plná zábavných ilustrácií, ktorá bude mať aj ďalšie pokračovania, poteší nielen milovníkov fantasy, ale každého detského čitateľa s dušou dobrodruha...... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Slovart (SK)

How to Train Your Dragon , 2003

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ako si vycvičiť draka. Přihlašte se a napište ho.

marketa3815
07.05.2024 5 z 5

Četla naše devítiletá dcera, moc se jí líbilo a pokračuje hned dalšími díly.

Luigi1
12.03.2024 5 z 5

Velice dobře spracované moc se mi to líbilo

borufka
28.11.2023 5 z 5

Já Cressidiny knihy opravdu a upřímně miluji, prvního Škyťáka jsem četla asi před osmi lety, a to jsem ho koupila v Levných knihách:-). Nasmála jsem se jako dlouho předtím ne, legrační kresby i ten styl vyprávění, v podstatě jsem byla fyzicky mezi těmi vikingskými usmrkanci, viděla je, slyšela je, honila se s nimi i s těmi poťouchlými, zlomyslnými a nezvladatelnými dráčky. Pak přišla trocha rozčarování z filmu, nějak jsem tam krom pár jmen nenašla tu "předlohu Cressidy Cowellové" :-D (ale protože mě zaujali originální animací, dala jsem jim šanci, a po dalších dílech nelituji). Knihy jsou knihy, a když byla příležitost koupit celou sérii, udělala jsem, a ještě mi to časově vyšlo tak, že jsem si první díl mohla přidat do Čtenářské výzvy. Pro mě super zábava.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ako si vycvičiť draka v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech1x