Drahoušek Jasmína přehled

Drahoušek Jasmína https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262415/mid_drahousek-jasmina-yEL-262415.png 4 109 109

Skye's Legacy série

Historický milostný román, dobrodružný příběh plný romantické lásky,zrady,zbabělosti i statečnosti.Volné pokračování knihy Divoká Jasmína.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Darling Jasmine , 1997

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Drahoušek Jasmína. Přihlašte se a napište ho.

rampapa
27.05.2022 4 z 5

Knížka se mi moc líbila. Krásný příběh. Jen se to všechno opakovalo. Jinak knížka na odreagování ideální. Doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

Květinka008
12.03.2018 3 z 5

Takové knihy se nesmí brát vážně, Alix :-) Jednoduše číst, když člověk potřebuje vypnout, klidně na pokračování týden, dva, tři, neboť mu nic neuteče a ví, jak to dopadne. Jedná se o klasické schéma - přitažlivá žena, jeden kladný hrdina, jeden záporák, více či méně zdařilá zápletka a pletichy (tady pěkná) a happyend. Osobně mám ráda rodinné ságy a dlouhodobé setkávání se s postavami, ale B. Small úplně nevyhledávám.

hela1693
28.02.2015

Musím nesouhlasit s Alix. Kniha je úžasně a všechny knihy od této spisovatelky mám už alespoň jednou přeštené a některé i víckrát.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Drahoušek Jasmína v seznamech

v Právě čtených1x