Školák Kája Mařík 3. díl přehled

Školák Kája Mařík 3. díl https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/285412/bmid_skolak-kaja-marik-3-dil-W5N-285412.jpg 5 233 233

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Školák Kája Mařík 3. díl. Přihlašte se a napište ho.

DominaCZ
23.11.2022 1 z 5

Teď to čtu...v dětství se mi líbil, bylo to klidný ale teď v dospělosti mi přijde jako raplej. Přijde vám normální aby se mu řeklo ať si hrají tiše a jeho hned napadlo, že budou dělat krupobití - lít ořechy na plát plechu?? Vynášet záclony na louku, motat si kůže na ruce nohy a máčet si je když jsou posypané moukou?? Lítat a řvát když mají být zticha?? A pan lesní jen vejde a zahrozí na ně?? Myslím že ten by ho poslal fofrem dom an cvaj.

Jinak moc náboženské, jasně, ale hlavně se mi nelíbí ta enormní přísnost jeho matky a otce. Strašný. Furt za vše bit. Furt jen DĚLEJ A MLČ.
Děs teda jako.

Hakate
28.08.2022 4 z 5

Další serie, která zabírala čestné místo v mé dětské knihovničce. Skvělá série, která bohužel padla v zapomnění.

Kopretina
19.06.2022 5 z 5

Výborný díl Káji Maříka! Od pana Karbulky, přes Tancibudku až po Křampulu. Některé hlášky bych si fakt chtěla zapamatovat. Až se divím, že mé pubertální děti to tak baví a smějí se nahlas.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Školák Kája Mařík 3. díl v seznamech

v dalších seznamech3x