Skleněný vrch přehled

Skleněný vrch https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/245409/bmid_skleneny-vrch-245409.jpg 4 160 160

Petr Machar je úspěšný automobilový závodník. Je zvyklý vítězit a s prohrami si neláme hlavu - avšak jen do osudného závodu... Ze syrovosti příběhu až mrazí a někdy se zdá, že nové ráno je vzdálené světelné roky. Kniha Františka Niedla rozhodně má ambici stát se bestsellerem, a to nejen díky ději, který občas připomíná jízdu na horské dráze.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Skleněný vrch. Přihlašte se a napište ho.

tlllk
09.05.2024 4 z 5

Je to iný príbeh, na aký som bol u tohto autora zvyknutý, ale to neznamená žeby to bolo zlé. Príbeh neprekypuje akciou skôr zvláštnou melanchóliou nad dobou minulou.

uzivatel6305
08.05.2024 5 z 5

Tak to byla opravdová krása. Tím stylem mi tady pan Niedl svou hloubkou a city velmi připomíná mého milovaného Remarquea. Příběh není moc veselý, ale taaaak pravdivý, bez příkras, plný životních zkušeností a ponaučení, prostě to, co každý z nás někdy v životě zažil anebo je i rád, že to nezažil.

Poslouchala jsem jako audioknihu a na hlas pana Švarce jsem si musela zpočátku zvyknout, ale nakonec se mi líbil i právě kvůli jeho skvělému výkonu.

Moc doporučuji. Obzvlášť milovníkům EMR.

Belanna
03.05.2024 5 z 5

Pěkný a velmi čtivý příběh o jednom "bláznovi", který si své pochroumané tělo, ale i duši snaží dát do pořádku.
Smutné momenty střídají úsměvné chvilky, odhodlání, zklamání, naděje i boj s prohrou, zrada, lež a trochu lásky.
Román, jak má být.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Skleněný vrch v seznamech

v Právě čtených1x