Sivý muž přehled

Sivý muž
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/535221/bmid_sivy-muz-66046f4ca5578.jpg 4 361 361

Šedý muž série

Greaneyho románový debut predstavuje záhadného nepolapiteľného Courta Gentryho, bývalého príslušníka CIA a dnes legendárneho nájomného vraha. Muž s desivou schopnosťou zabíjať a striktným morálnym kódexom sa ticho presúva z jednej akcie do druhej, ale keď sa proti nemu obrátia jeho bývalí zamestnávatelia aj vláda, pustí sa na zúfalý útek naprieč Stredným východom aj Európou. Kniha, pri ktorej od napätia zabudnete aj dýchať.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Lindeni

The Gray Man , 2009

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sivý muž. Přihlašte se a napište ho.

čef
04.06.2024 5 z 5

Akční děs na každé stránce. Pronásledovaný zabiják, ale hodný, se pokouší uniknout mnoha týmům na jeho zabití a zároveň zajistit podporu svému řídícímu a jeho rodině. V pozadí jsou zájmy hrabivých koncernů, které se neštítí žádného prostředku, jak prosadit své zájmy v zkorumpované Africe. Příběh se mi velmi dobře četl, je to moje preferovaná pohádková literatura umožňující snít o jiných životech plných bojů a vítězství inteligence nad hloupostí. Samozřejmě to není četba pro každého, mrtvol je zde opravdu husto.

Xena1970
21.04.2024 4 z 5

Kniha fajna,film ujde

Jara.v
15.04.2024 5 z 5

Dobře napsaná kniha, která nenechá ani chvíli oddychu. Celou dobu jedna velká akce. Chvílemi asi trochu překombinované, ale jinak tomu nemám co vytknout.

Dotek zmaru, Ďábelské srdce a další knižní novinky (22. týden)

26.05.2024

Šedý muž je tady s dalším napínavým příběhem!

12.04.2023

Jedeme v tom spolu, Dokonalé léto a další knižní novinky (29. týden)

17.07.2022

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Sivý muž v seznamech

v Právě čtených5x