Sila lásky přehled

Sila lásky
https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/126357/sila-lasky-126357.jpg 4 112 112

Bohatú dedičku Brigitte pripraví vlastná teta intrigami o dedičstvo a necháva ju v domnení, že jej brat padol v boji. Keď ju chce vydať za odporného starca zo susedstva, Brigitte utečie zo zámku v preoblečení za nevoľníčku, no šľachtic Rowland ju chytí a vráti tete. Medzi mladými ľuďmi vzniká vzťah plný vášne a nenávisti, ktorá prerastie v lásku.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR) , Ikar (SK)

So Speaks The Heart , 1983

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sila lásky. Přihlašte se a napište ho.

uzivatel83509
18.06.2023 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, byť mi chvilku trvalo, než jsem se do příběhu začetla.

Co mi vadilo byla zabedněnost Rowlanda vůči slovům, které mu celou dobu říkala Brigitte... ani chvilku nepochyboval o lžích, které mu navykládala Druoda, přitom z těch dvou žen neznal ani jednu... později Brigittu poznal, ale stejně stále věřil Druodě, což mě dost rozčilovalo.

Nikusscha
01.07.2020 5 z 5

Příběh se mi líbil. Nic náročného. Sympatické hlavní postavy a na konci happy end :)

Alenka76
30.12.2019 5 z 5

Ďalšia dobrá knižka mam rada takéto knižky prečítané jedným dychom, musím sa priznať že knihy o maloryovcoch ma až tak nenadchly ale tiež majú niečo do seba a určite si ich prečítam ale tieto knižky o udatnych bojovnikoch si prečítam radčej.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Sila lásky v seznamech

v Právě čtených1x