Siete z pavučín přehled

Siete z pavučín
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/507857/bmid_siete-z-pavucin-mYS-507857.jpg 4 141 141

Blanka je mladá a úspešná herečka, krehká a silná zároveň, no jej osobný život je samý uzol, bolesť a sklamanie. Svoj osobný život si úzkostlivo chráni, a tak ani najbližší kolegovia a priateľka Zoja netušia, aké tajomstvo skrýva. Jediným svetielkom pre ňu je dcérka Alenka, ktorá potrebuje veľa starostlivosti a lásky. Blanka sa dlho odhodláva rozmotať pavučinu klamstiev, ktorými zahalila svoj život, no tá cesta je zložitá a prináša so sebou ďalšiu bolesť a sklamanie.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Siete z pavučín. Přihlašte se a napište ho.

Babkabylinkarka
16.04.2024 4 z 5

Miluju tuhle autorku. Velmi pěkné oddychové čtení. Děj moc pěkný, uvěřitelný. Chyby děláme každý a každý si zaslouží svůj díl štěstí.

1casper
08.11.2022 5 z 5

Knihu od mojí oblíbené autorky jsem četla už před lety, teď jsem ji z knihovny znova vytáhla.
Děj pěkně plynul, nepustil mě od první stránky.
Není tu nic, co by bylo neuvěřitelného.
Knihu jsem přečetla během pár večerů.
Doporučuji jako oddechovku.

regulax
22.10.2022 3 z 5

Další tip "knihy mezi knihy". Víceletý příběh od nešťastného dětství po neúspěšné hledání partnerů. Vyděsil mě archaický způsob telefonování se záznamníkem!

Říjnové knižní novinky (22. - 28.)

22.10.2018

Blíží se Knihománie

08.10.2018

Kniha Siete z pavučín v seznamech

v Právě čtených2x

nešťastná láska