Šialene šialené prázdniny přehled

Šialene šialené prázdniny
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/477103/bmid_sialene-sialene-prazdniny-hjg-477103.jpg 4 136 136

To snad nie! Nudné stanovane pri jezere namiesto prázdninovej cesty do Ameriky? Je úplne jasné, že leto nebude stáť za nič! A aby toho nebolo málo, hneď po príjazde do kempu sa ukáže, že vedľa Lissi a Tinky býva ten nejotravnejší a nejprotivnejší chalan na svete, ktorý im robí samé naschvály. A to ešte zďaleka nie je posledné prekvapenie... Nedá se nič robiť, tu pomôžu len kúzla a čary! Chalanom vstup zakázaný! Dotlač 1. vydania 2009.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (SK)

Verhexte Ferien , 2004

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Šialene šialené prázdniny. Přihlašte se a napište ho.

KajusaKil
28.03.2024 5 z 5

Ani nespočítám kolikrát jsem tento díl četla. Spolu s dílem ségry na mizině patří mezi top. Líbí se mi propojení bývalého manžela a celkově ty vtípky od Stana jsou prostě perfektní. "Jaké jsi měl vysvědčení?"

jarkaska
21.02.2023 5 z 5

Další kniha ze série opět nezklamala, vtipná, čtivá a hlavně oddechovka. Určitě si přečtu zase další.

mia.com
30.01.2023 5 z 5

Tuhle sérii jsem jako dospívající holka totálně žrala. Ségry v mém věku a ještě čarodějky? Dokonalost!

355 knižních tipů na téma prázdnin

04.07.2022

Kniha Šialene šialené prázdniny v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech2x