Šerin a Amar přehled

Šerin a Amar https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/143039/serin-a-amar-143039.jpg 3 18 18

Šerin, překrásná mladá Afghánka, přesídlí se svou ortodoxní rodinou do Spojených araských emirátů. Tady se na první pohled zamiluje do mladého Inda Amara a začne prožívat peklo. Šerin má jediné přání: sdílet se svou osudovou láskou společný život. Její rodina však něco takového považuje za zločin. Aby příbuzní dívce v nedovolené lásce zabránili, uchýlí se k fyzickému násilí, věznění, k jejím zavlečení do ciziny i k černé magii. V očích rodiny si totiž Šerin za svou lásku k jinověrci nezaslouží nic než smrt. ... celý text

Literatura světová
Vydáno: , Ikar (ČR)

Sherin und Amar: Die verbotene Liebe einer Pachtunenprinzessin , 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Šerin a Amar. Přihlašte se a napište ho.

Ivka82
11.09.2022 2 z 5

Jedním slovem nuda...

Pavčule
23.05.2021 2 z 5

Ráda čtu tyhle knihy o utiskovaných ženách a Islámu . Dvojici jsem fandila , nicméně tohle mi přišlo už moc přeslazené . Pořád jen kňučení , jak jeden druhého milují . Příště budu asi hledat o něco starší hlavní hrdiny . Nějak mi to nesedlo .

veronika5179
30.08.2015 3 z 5

Nemyslím si, že to byla špatná knížka. Spoustu jsem se z ní dozvěděla, takže i proto hodnotím kladně. Co se týče milostného příběhu, tak mě trochu štval Amar, když chtěl nechat Šerin na holičkách jen proto,že není připravený vydělávat a vázat se..Nicméně spíše oceňuji informační hodnotu a ta pro mě byla přínosem.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Šerin a Amar v seznamech

v dalších seznamech1x