Sběratelka polibků přehled

Sběratelka polibků
https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/107386/mid_sberatelka-polibku-Ez1-107386.jpg 4 359 359

"Díky Peťarovi padly všechny plány na prázdniny, nemám žádný ušlechtilý koníčky, dohromady mě nic nebaví, nejsem ani chytrá, ve škole sotva prolejzám, na kluky nemám štěstí a žádná kráska taky zrovna nejsem. . , " Tak takhle kriticky o sobě mluví Ándrea, hlavní hrdinka nového románu, poté co její kluk dá přednost jiné dívce. Do osmnáctých narozenin zbývá jen pár dní a představa prázdnin pronuděných doma Andreu přinejmenším neláká, zvlášť když kamarádky i o rok mladší ségra Klára jsou na tom mnohem lépe! Jenže.. . Nic se nejí tak horké, jak se uvaří, kluků běhá po světě spousta, frajerů a borců větších či menších. Ne však každá láska je ta pravá, Andrea hledá, naráží, ztrácí a získává, z mnohých přátel se stávají nepřátelé a z některých nepřátel zase kamarádi - a ty prázdniny, ať už doma, na chatě či na raftech, nakonec vůbec nemusí být k zahození…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sběratelka polibků. Přihlašte se a napište ho.

mia.com
08.06.2024 4 z 5

Časy, kdy jsme s kámoškou byly na druhém stupni a chodily do místní knihovny na Lanczovou a milovaly jsme všechny její knihy, na které jsme byly ještě moc mladé.

Hakate
28.08.2022 3 z 5

Knihy od Lenky mě doprovázely určité období mých školních let, protože u nás na škole je četla každá holka. Některé příběhy se mi líbily více, některé méně. Po nějaké době, už mi příběhy přišly stejné, jen jiné místo, jiné postavy. Ale princip vždy stejný

Lucissia
22.10.2021 3 z 5

Připomenuto. Od Lanczové spíš podprůměr, má daleko lepší knihy. :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Sběratelka polibků v seznamech

v Právě čtených2x