Š jako Šarlota přehled

Š jako Šarlota
https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/137398/s-jako-sarlota-137398.jpg 4 440 440

Šarlotě Šimonové, studentce druhého ročníku jedné soukromé střední školy, připadá její dosavadní život nudný a prázdný, bez vzrušení a lásky. Vše se změní začátkem října, kdy se Šarlota přihlásí do tanečního kurzu. Události dostávají spád především díky tomu, že do tanečních chodí kromě pro Šarlotu nezajímavých stejně starých puberťáků také několik frajerů nad dvacet. Například Alan s červeným bourákem... A Šarlota má velkou šanci své šťastnější kamarádky v zážitcích dohonit i předhonit! Příběh o tom, co musí Šarlota prožít, aby poznala, co je pravá láska a co jen poblouznění, a o spoustě dalších věcí... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Š jako Šarlota. Přihlašte se a napište ho.

Kristy.Seb
13.06.2023 4 z 5

Když přijde bouře, už si nevšimáme vlastních ran, sečteme ztráty - celý bílí od soli.

Jedinou skoupou slzu uroní náš oceán, omyje nás - a rázem všechno přebolí.

Vrchol je náš a naše skoby vedou do nebes.

Jen na okamžik přestaneme - neboť ještě dnes k vrcholům novým chceme plachty napínat.

Další čtivý příběh pro náctileté. Asi mě překvapuje, kolik si v tomhle věku teenageři dovolí občas.

andrea7191
09.09.2021 3 z 5

Lanczová, kdo je víc, pokud je vám méně než 15? :-D Holčičí počteníčko, v té době nemělo konkurenci.

Amneris
11.12.2019 4 z 5

Kniha se mi celkem líbila, ale hlavní hrdinka byla místy na zabití. Ale měla i světlé chvilky a nakonec si uvědomila, co je v životě důležité.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Š jako Šarlota v seznamech

v Právě čtených1x