Rychlý jako vítr přehled

Rychlý jako vítr https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355849/mid_rychly-jako-vitr-pRO-355849.png 4 71 71

Majka je vzteky bez sebe. Třídní učitel ji nechal propadnout, což pro ni znamená jediné – místo vytouženého letního tábora s kamarádkou se bude celé prázdniny učit, a sice na venkově v hřebčinci své dosud nepoznané babičky. Ale na to, zabořit nos do knížek a nechat se hlídat jen o něco starším pacholkem Samem, nemá Majka ani pomyšlení. V nejtemnějším koutě koňských stájí objeví divokého a plachého hřebce Severáka – a překvapeně zjistí, že rozumí řeči koní! Jenže nezkrotného koně chtějí utratit...... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: ekniha , CPress

Zusammen sind wir frei , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rychlý jako vítr. Přihlašte se a napište ho.

Květinka008
03.10.2022 3 z 5

Hezký příběh, který mám ráda jako film. Knížka je docela věrným "přepisem" scénáře, film je bohatější na obrazy hlavně v oblasti tréninku, který je v knížce omezen sotva na dvě strany. O hvězdu míň dávám za rozdíl v překladu knihy a filmu - Mika / Majka, Ost / Vichr / Severák, Michelle / Nicol, počešťování jmen Samova dědy, zemského trenéra... Prostě to "neladí" :-/

Venda32
17.02.2022 5 z 5

Dcera nejprve viděla všechny filmy. Dohledal jsem knihy a po přečtení prvního dílu jsme spokojeni.
Jedině, co ztěžovalo čtení bylo, že jsem si musel dávat pozor, že místo knížky Majky jsem musel dceři číst filmovou Miku a knižního Severáka jsem nahrazoval Ostem :-)

Tialexa
22.05.2021 4 z 5

Nejprve jsem viděla všechny tři díly filmu a až teprve potom jsem si přečetla knihu. Kniha jde mi líbila, jediné co hodnotím negativně je česky překlad jmen, za který strhávám jednu hvězdičku.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Rychlý jako vítr v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech3x