Rusalka přehled

Rusalka https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427932/bmid_rusalka-28x-427932.jpg 4 27 27

Rusalka série

Silvie je typická pražská teenagerka, milující život ve velkoměstě. Když ale její matka dostane práci v New Yorku, kupodivu se rozhodne odstěhovat k otci, spisovateli žijícímu v totálním zapadákově. Zde se poměrně rychle sblíží se dvěma bratry, kteří jsou pro místní „honoraci“ opovrhovanými outsidery – a začnou se kolem ní dít velmi nebezpečné věci. Netuší ovšem, že podivná minulost jednoho z nich není vůbec ničím ve srovnání s její vlastní, která ji může dokonce i stát život…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rusalka. Přihlašte se a napište ho.

miroslava0880
15.12.2023 5 z 5

Tuto knihu budu doporučovat všem začínajícím autorům, aby viděli, jak vypadá dokonale zvládnutá krásná čeština. Přítomné narážky na Stmívání od Meyerové a na další kultovní kousky vyznívaly zábavně a vtipně. Četlo se to tak dobře, jako když jíte domácí chleba s máslem a čerstvě uvařenou jahodovou marmeládou. Hodně jsem se nasmála, nedokázala jsem přestat číst.

Lenka4
22.09.2023 3 z 5

Pro koho je tato pohádka vlastně určena? Přemíra sexu vylučuje děti, nadpřirozené bytosti odradí dospělé. Začátek vypadá slibně, sympatické je použití květnatého jazyka. Možná stačilo sepsat příběh dívky, která se sžívá s novým prostředím. Bez čarování, s logicky lépe vystavěným dějem a prostředím, kde se jednotlivé události odehrávají a s propracovanější psychologií postav.

kneslova
16.07.2023 5 z 5

Čte se to velmi dobře , proto zavřu oko a dam 5 hvězdiček

Zatím zde není žádná související novinka.

Veškeré lidské konání je řízenou láskou. Minimálně láskou k penězům.

Láska je pravda mocná čarodějka, její kouzla však mají velmi krátkou záruční lhůtu.

Kniha Rusalka v seznamech

v Právě čtených1x