Rozvoj zrakového vnímání pro děti od 3 do 5 let - Jak krtek Barbora uviděl svět, 1. díl přehled

Rozvoj zrakového vnímání pro děti od 3 do 5 let - Jak krtek Barbora uviděl svět, 1. díl https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/504307/bmid_rozvoj-zrakoveho-vnimani-pro-deti-o-vhI-504307.jpg 5 5 5

Publikace je určena předškolním dětem k rozvoji zrakového vnímání a prevenci potíží ve čtení a psaní plynoucích z nedostatečné zrakové percepce. Knížka se věnuje rozlišení a pojmenování barev, odlišení tvarů prvků. V knize jsou zahrnuta cvičení z oblasti zrakové diferenciace, zrakové analýzy a syntézy, zrakové paměti, rozlišení figury a pozadí, rovněž také cvičení k rozvoji očních pohybů.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rozvoj zrakového vnímání pro děti od 3 do 5 let - Jak krtek Barbora uviděl svět, 1. díl. Přihlašte se a napište ho.

zuzi1162
07.01.2015 5 z 5

Jsme teprve na začátku, ale je to perfektní. Krásné ilustrace, úkoly vhodné pro deklarovaný věk, příběh jednoduchý ale poutavý, přesně tak pro děti.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Rozvoj zrakového vnímání pro děti od 3 do 5 let - Jak krtek Barbora uviděl svět, 1. díl v seznamech

v Právě čtených1x