Trnový císař přehled

Trnový císař https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/328002/mid_trnovy-cisar-XbM-328002.png 4 123 123

Roztříštěná říše série

< 3. díl

Cesta k trůnu vede temnotou - a jít po ní může jen ten, kdo nese vlastní temnotu jako zbroj. Svět je na pokraji zkázy a realita se hroutí. Konec všeho se nezadržitelně blíží. Přichází chvíle, na kterou jsem celý život čekal. Přichází moje chvíle. Postavím se před Stovku a přinutím je, aby mě poslouchali. Usednu na císařský trůn a nikdo, ať už živý nebo mrtvý, mi v tom nezabrání. Možná budu poslední císař co kdy vládl, ale hlavní věc je, že jím budu. Tohle je chvíle, kdy mě ti moudří mezi vámi opustí a kdy se ti zbožní obrátí k Bohu. Od cíle mě už dělí jen posledních pár kroků, bratři moji, a já ho hodlám dosáhnout. Nečekejte, že se zastavím, abych vám pomohl. Pokud jste chytří, utečte. Pokud máte duši, modlete se. Pokud máte odvahu, bojujte. Ale nechoďte za mnou. Protože moje cesta vede k věčnému zatracení.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: ekniha , Talpress

Emperor of Thorns , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Trnový císař. Přihlašte se a napište ho.

postoran-CZ
28.10.2023 4 z 5

Jorgu, máš to za čtyři. S odřenýma ušima, ale máš to tam.
Třetí díl vede Jorga směrem do Vídeňky, kde se má konat další Sněm. Jorg se opět chová prchlivě a nebojí se jít přes mrtvoly. Ale pořád to panu Lawrenceovi funguje. Neříkám, že to je nějaká ultrakrutopřísná fantasy, že je to nějak skvěle zpracované, to ne. Nejspíš za pár měsíců či let na toto úplně zapomenu a Jorga mi budou připomínat jen tři knížky na poličce. Nicméně nezlobím se, že jsem se do toho pustil. Nechť tě provází síla, Jorgu.

blackdarkness
25.01.2022 3 z 5

(SPOILER) Tento poslední díl jsem musela číst s přestávkami. Skoky do minulosti naprosto rušily a nezajímaly mě. Jak napsal autor v doslovu, je dobře, že z Jorga neudělal dojnou krávu. Ačkoli byl Jorg úžasná postava, stačilo.

Karcoolka2210
16.10.2021 3 z 5

Mne asi celkom unikla pointa tejto trilógie, aj keď prvé dve knihy boli celkom dobré, v tejto som sa už miestami strácala. Pravdupovediac som sa nútila dopočúvať túto knihu a trvalo mi to niekoľko mesiacov, kým som sa dopracovala ku koncu. Takže celkovo hodnotím túto trilógiu ako veľmi rýchlo zabudnuteľnú. AJ

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Trnový císař v seznamech

v Právě čtených3x