Rozcestí přehled

Rozcestí https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/103053/rozcesti-103053.jpg 3 11 11

Kriminální román známého amerického spisovatele ve spletitém ději rozehrává lidské vztahy a uzavírá jejich osudy.

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , BB art

The Three Roads , 1948

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rozcestí. Přihlašte se a napište ho.

jarunka54
08.06.2020 1 z 5

Nic pro mě, prostě jsem šahla vedle. Je to jedna z R. MacDonaldovýchprvotin než začal psát o Lew Archerovi

ludek.n
10.01.2019 2 z 5

Rozcestí Rosse Macdonalda bych zařadil do ranku lehce obskurních a netradičních detektivek. Je tu sice zločin ve své klasické podobě, ale role vyšetřovatele a soudce se ujímá sám manžel zavražděné. To by samo o sobě asi nebylo zase až takové překvapení, kdyby námořního poručíka Breta Taylora čerstvě nepropustili z uzavřeného oddělení psychiatrie. Připočítejte hodně zatěžkaný a jakoby neobratný styl, trochu freudovské psychologie, ulítlou milostnou zápletku a skutečně bizarní postavy, a máte tady dílko, které se vymyká veškerým standardům. Bohužel je tento výmyk spíše k té horší a méně zábavné straně.

March
29.12.2018 2 z 5

Tato kniha mě nějak nenadchla...trochu mi vadil Bret...pro mě nemastne, neslané...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Rozcestí v seznamech