Úsvit lásky přehled

Úsvit lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216133/mid_usvit-lasky-216133.jpg 4 55 55

Route 66 série

Leona se po sestřině smrti rozhodla zůstat se švagrem Andym. Jemu pomůže s výchovou dětí a sama se vyhne nevítané péči svého svatouškovského bratra. Když však Andy skončí na několik týdnů v nemocnici, neví Leona, co řešit dřív. Bratr jí opět hází klacky pod nohy a Yates, záhadný cizinec,...

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Úsvit lásky. Přihlašte se a napište ho.

lifeoptimist
25.11.2021 5 z 5

Kniha mě mile překvapila, jak byla povedená. Předtím jsem od autorky četla jednu, která mě moc nebrala, ale tahle byla fakt skvělá, přesně se mi trefila do mojí nálady :-)

Zelený.úval
26.08.2020 4 z 5

Čekala jsem klasickou romanťárnu, ale byla jsem nakonec překvapená. Kniha byla čtivá, zápletka zajímavá a nějaké zamilovanosti se odehrávaly jen na pozadí a to bylo fajn. :-)

Aranel15
19.08.2020 5 z 5

(SPOILER) Nejdříve jsem čekala, že kniha bude pouze další prvoplánovou romantickou literaturou, ale láska se zde odvíjela trochu na pozadí dramatičtějších událostí. Virgilův konec mě dost naštval, protože tenhle člověk si takovou jednoduchou smrt vůbec nezasloužil!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Úsvit lásky v seznamech

v Právě čtených2x