Rose (2) a ztracená princezna přehled

Rose (2) a ztracená princezna
https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/250004/bmid_rose-2-a-ztracena-princezna-250004.jpg 4 89 89

Rose série

Další kouzelné dobrodružství s odvážnou Rose! Malá Rose otáčí listy starodávné knihy kouzel a zaříkadel a sotva dokáže uvěřit, jak moc se její život změnil. Ještě nedávno byla jen jednou z mnoha dívek v chudém sirotčinci svaté Brigity a teď je žačkou slavného mága, králova nejvyššího kouzelníka. Pak ale náhle zmizí milovaná princezna a celá země je v ohrožení. Síly temné magie nabývají na moci a jen Rose může pomoci. Podaří se jí najít princeznu, dřív než bude pro všechny příliš pozdě?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , CooBoo

Rose and the lost princess , 209

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rose (2) a ztracená princezna. Přihlašte se a napište ho.

mataaskorice
08.06.2021 4 z 5

Druhý díl se mi zdá přeci jen napínavější než jeho předchůdce. Zápletka se tedy alespoň rozvíjí oproti prvnímu dílu pozvolna už od počátku. Jinak je Rose na tom u mě někde mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami - mě zase snobské a upjaté prostředí dvora a měšťanstva versus služebnictva - potažmo dětských sirotků tak nějak nebere. Ale svět kouzel a to, jak se Rose učí svůj dar ovládat, je téma atraktivní - pro dítě a snad i dospěláka - mě nevyjímaje.

Blanchidlo
02.10.2019 5 z 5

Našla jsem ji u nás v knihobudce a přečetla jedním dechem, určitě budu číst i ostatní díly ze série :)

Knižní střípky
03.12.2016 5 z 5

Tuto sérii jsem si přečetla ze zvědavosti, slyšela jsem o ní spoustu pozitivního a po jejím přečtení, mám stejný pocit a už se moc těším, až bude příběhy Rose číst má dcerka.....Rose mi byla moc sympatická, vlastně všichni členové domácnosti kouzelníka Fountaina ( jedině Susan mi vadila). Starý dobrý Londýn tajemnou atmosféru krásně dokresloval. I když mi táhne na čtyřicet, čtení této série pro děvčata jsem si moc užila.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Rose (2) a ztracená princezna v seznamech

v Právě čtených1x