Pekné lži přehled

Pekné lži https://www.databazeknih.cz/img/books/91_/91099/pekne-lzi-91099.jpg 4 58 58

Ridley Jonesová série

Ak by si Ridley Jonesová pospala trošku dlhšie, nečakala na taxík, ale išla metrom, žila by naďalej v ilúziách, ktoré považovala za svoj život. Otec by ju zbožňoval a matka milovala. Jej život by bol dokonalý, pravda až na nejaké tie drobné nedostatky... V istej situácii sa zachovala naozaj hrdinsky. Skrátka bola v správnom čase na správnom mieste. Od tejto udalosti sa odvíjali ďalšie a ďalšie, až jedného dňa našla pred dverami tajomnú obálku. Keď ju otvorila, dozvedela sa dramatickú správu: jej život je jedna veľká lož a nič nie je také, ako to na prvý pohľad vyzerá... Ridley sa dostáva do šokujúcich situácií, po ktorých dokonca aj jej najbližší pripadajú ako cudzinci - nevie, kto sú a čo skrývajú. Každé jej rozhodnutie vyvoláva vír udalostí, ktorých dôsledky sa vymykajú akýmkoľvek predstavám... Vzrušujúca a napínavá kniha Pekné lži - to je plnokrvný triler z pera autorky, ktorá je považovaná za jeden z najpozoruhodnejších literárnych objavov posledných rokov.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Ikar (SK)

Beautiful Lies

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pekné lži. Přihlašte se a napište ho.

Sixtínka
30.06.2023 5 z 5

Tak toto bola vážne parádna pecka!

Prvých pár strán bolo síce dosť nezáživných, ale potom sa to rozbehlo a nabralo taký šialený spád, že som knihu nevedela pustiť z ruky. Zaujímavá téma, perfektná zápletka, gradujúce napätie, nečakané vyvrcholenie, množstvo vecí na zamyslenie a viacero veľmi pekných myšlienok. Ridley som si veľmi obľúbila, bola skvelá a Jake... no, doňho som sa tuším zamilovala. Odporúčam!

Toňula
26.06.2019 3 z 5

Asi jsem čekala více, kniha byl určitě zajímavá, ale místy už jsem měla pocit překombinovanosti a zbytečných odboček, od poloviny jsem si přála, aby Ridley konečně zjistila pravdu a já tak mohla dočtenou knihu odložit..Prostě mě kniha nijak hlouběji nezasáhla, ani hrdinka mi nebyla nijak zvlášť sympatická - stále tápající a hledající..

gersie
21.05.2019 3 z 5

"Tak ani nevím co k tomu napsat" řekl a potřásl rameny.
Dalo se to dobře číst. Celkem běžný scénář pátrání po minulosti a "neuvěřitelná" odhalení.
Ale zaujalo mne , že tam autorka propašovala celkem pěkné, zajímavé myšlenky - myšlenky hlavní hrdinky - asi to nejdůležitější v knize.
Nad zbytkem jen třesu rameny...... tak jako všichni a stále v této knize. (mimochodem , už mě s tím pěkně srali).

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pekné lži v seznamech

v dalších seznamech1x