Řidičský průkaz rodičů přehled

Řidičský průkaz rodičů https://www.databazeknih.cz/img/books/70_/70543/ridicsky-prukaz-rodi-70543.jpg 3 15 15

Druhé vydání souboru tří povídek (Romance v dur -- Kojenština -- Spasitel), svěží a vtipné prózy určené ženám-matkám kojenců a batolat.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Řidičský průkaz rodičů. Přihlašte se a napište ho.

Znedla
31.10.2016 2 z 5

Kniha Řidičský průkaz rodičů, obsahuje 3 povídky
Romance v dur je povídka s tak trochu detektivní zápletkou. Začíná se dopravní nehodou matky na rodičovské dovolené, která vlastně nikdy neřídí auto a v tu dobu měla být v parku na písku se svou malou dcerkou. Její manžel, se snaží sám, na vlastní pěst vypátrat důvod toho, proč žena řídila auto, proč jela vysokou rychlostí a proč jí pronásledoval muž v dodávce.....
Korejština pojednává o tom, co vše se může stát, když mladý muž (domnívající se, že jeho sousedka se špatně stará o své batole - stejně tak, jako se o něj špatně starala jeho matka) vypustí do světa fámu, že díky právě onomu batoleti, nalezl dávný poklad.
A třetí povídka Spasitel je z dávné budoucnosti. Kdy na naší planetě vládne zima a chlad. Děti mohou mít pouze rodiče k tomu určení Bambinotem. Je možné Bambinot oklamat? Je možné zachránit planetu?
Kniha je celkem čtivá. Nejvíce se mi líbila druhá povídka.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Řidičský průkaz rodičů v seznamech

v dalších seznamech1x