QualityLand přehled

QualityLand
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/455772/bmid_qualityland-jXa-455772.png 4 174 174

Vítejte v QualityLandu, v zemi blízké budoucnosti! Vše tu funguje hladce: Automatizovaná služba vám dohodí dokonalého partnera a spolehlivé algoritmy společnosti TheShop vědí, co přesně chcete, ještě předtím, než si to vyberete. Ale i v QualityLandu se najdou vadné kousky – dron se strachem z létání nebo bojový robot trpící posttraumatickou stresovou poruchou. A ty všechny má šrotovník Peter Jobless nechat zničit. Co když se ale vzepře systému?... celý text

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , XYZ (ČR)

QualityLand , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize QualityLand. Přihlašte se a napište ho.

ZuzanaZ83
23.07.2024 5 z 5

Skvělé, vtipné, nečekané.

Nadvláda AI a strojů, povstání a revoluci možná spustí růžový vibrátor ve tvaru delfína!

roso.mak
04.07.2024 4 z 5

Kniha mi trochu připomíná Kruh a Zrcátko. Jednak námětem, jednak tím, že je poměrně jednoduše sepsaná. Ale čte se to dobře, neměla jsem problém ji přečíst celou.

Ale na rozdíl od dvou jmenovaných, není cílem této knihy deprese, ale sranda.

Hlavní hrdina, se ne nepodoben Postavě k podpírání, snaží zbavit věci, o kterou nestojí. Ale zde nejde o kočku, ale o růžový vibrátor.

Tímto absolutním dramatem, kterým doprovází skupina solidně praštěných robotů, vás doprovodí i slušná dávka naprosto vážných zamyšlení o budoucnosti.

A také vědomí zděšení, které jsem v Zrcátku a Kruhu utěšovala tím, že lidé by to tak daleko dohnat nenechali.

Přiznejme si, že v Qualitylandu, už z části žijeme. Aneb, pročítal jste někdy někdo poslední dobou nějaké komentáře na sítích?

Janadvorackova
08.05.2024 5 z 5

Ono to působí vtipně, ale vtipné to vůbec není.
Dobře, některé situace jsou úsměvné velmi, ale ve výsledku v takovém světě žít asi nechcete. Nebo že bychom v jeho soft verzi už žili?

Knižní novinky (8. týden)

21.02.2021

Knižní novinky (16. týden)

12.04.2020

Knižní novinky (15. týden)

05.04.2020

Jsme to, co předstíráme, a proto musíme být opatrní v tom, co předstíráme.

Víš vůbec, proč se internetu říká síť? Protože jsme v ní uvízli.

Kniha QualityLand v seznamech

v Právě čtených5x