První slzy přehled

První slzy https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/389535/bmid_prvni-slzy-uAj-389535.jpg 4 308 308

První série

< 4. díl

Sallyin slibný románek s Russellem hrozí ztroskotáním. Magdě puká srdce žalem nad zemřelým křečkem (ačkoli nikdo nevěděl, že ještě vůbec nějakého má!). A Naďa už má plné zuby svých kamarádek, které ji v jednom kuse poučují, jak nebezpečné jsou známosti po Internetu. Myslí si, že její nový e-mailový přítel je prostě senzační. Jsou vyplakány celé kýble slz a posmrkány stovky kapesníků. Přežije dívčí přátelství tuhle náročnou zkoušku? Holky pláčou, když jsou šťastné. PRVNÍ SLZY jsou volným pokračováním PRVNÍ LÁSKY, PRVNÍCH STAROSTÍ a PRVNÍCH NÁSTRAH, báječných knížek pro -náctileté čtenářky od u nás už dobře známé a oblíbené autorky Jacqueline Wilsonové.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , BB art

Girls in tears , 2002

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize První slzy. Přihlašte se a napište ho.

Kopretina
10.01.2023 3 z 5

Dcera doporučila, tak jsem přečetla. Co na knihu říct? Jako náctiletá bych ji asi ocenila.

Lalalady
09.06.2020

Kniha které "náctileté„ holky dobře porozumění

Twinny
27.12.2018 2 z 5

Sérii jsem přečetla celou. Z tohoto dílu si nepamatuji vůbec nic. Pokud si chcete přečíst románek pro dospívající dívky, doporučuji spíš Alici od Karen McCombie.

2012

Zatím zde není žádná související novinka.

Ocenění knihy (1)

2003 - British Book Awards (British Children's Book of the Year)

Kniha První slzy v seznamech

v Právě čtených2x