První dojem přehled

První dojem https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/306894/bmid_ted-prvni-dojem-mhQ-306894.jpg 3 14 14

První dojem je nejdůležitější. Určuje, zda je něco ojedinělé, nakolik nás to či ono zaujme, jestli si to koupíme, i to, jak se cítíme. Ve své knížce se autor věnuje prvním dojmům v různých oblastech. Představuje nám svůj názor na každodenní designy, svým kritickým a zkušeným okem rozlišuje ty dobré, špatné, absurdní či geniální. Ať už jde o typ vašich ranních novin, automat na jízdenky MHD, knihy, mobily nebo obal čokoládových tyčinek, kterými se večer odměňujete. Odkrývá tajemství pozadí jakéhokoli tvořivého rozhodnutí se zdravou dávkou humoru a profesionality. Tato kniha je vyznáním lásky k designu, odhalením neviditelné krásy a zrady v jednoduchých rozhodnutích - takových, které si nikdo z nás ani neuvědomuje. S každým novým faktem autor dokazuje, nakolik je první dojem důležitý při našem vnímání světa.... celý text

Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Noxi

Judge This , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize První dojem. Přihlašte se a napište ho.

MirekUL
12.12.2021 3 z 5

Kniha obsahuje celou řadu zajímavých praktických příkladů, ale chybělo mi nějaké hlubší a komplexnější pojednání o podstatě a důležitosti prvního dojmu, který je hlavním tématem knihy.

Ashi
07.09.2020 3 z 5

Některé postřehy jsou zajímavé, ale přiznám se, že mě kniha zas až tak nebavila.

hellhouse
28.11.2018

Zajímavá kniha o jiném pohledu na věci i okamžiky kolem nás. Možná jsem nečekal úplně to, co jsem od knihy dostal podle obalu, ale obsah mi to poté dokázal vynahradit.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha První dojem v seznamech

v dalších seznamech1x

design grafický design první dojem

Autorovy knížky

Chip Kidd