Provence - Škola provensálské kuchyně přehled

Provence - Škola provensálské kuchyně https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/179370/bmid_provence-skola-provensalske-kuchyne-30W-179370.jpg 5 12 12

Tajemství surovin a receptů jižní Francie. Jen málokdo odolá kouzlu slunné Provence a jídlům, která jsou příkladem nejlepší venkovské kuchyně. Kniha koncipovaná jako týdenní škola vaření nám umožní vychutnat si nádhernou autentickou chuť Středomoří. Autor se v tomto koutě světa narodil a vyrostl zde, je považován za guru provensálského stravování. Zavede nás na rybí trh, do tradičního pekařství, k výrobcům sýrů, dozvíme se od něj, jak místní získávají ze surovin nejlepší chutě a vůně, umožní nám prostě poznat provensálské jídlo z první ruky… Můžeme si vybrat z více než stovky receptů a ochutnat třeba tapenádu neboli kaparovou pastu, cuketové smaženky, jehněčí kýtu s bylinkami nebo jahodový coulis. Jak uvařit dobré a tradiční provensálské jídlo v pohodlí vlastní kuchyně.... celý text

Literatura naučná Kuchařky
Vydáno: , Slovart (ČR)

Provence cookery school

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Provence - Škola provensálské kuchyně. Přihlašte se a napište ho.

Noisette73
11.05.2024 5 z 5

Skvělá kniha a skvělé recepty, miluju Provence a její rustikální kuchyni. Tak jsem si kousek přenesla i domů.

Martina1725
02.09.2023 5 z 5

Hezky napsaná, zajímavé recepty.

Marla
09.03.2022 5 z 5

Skvěle zpracovaná kuchařka plná lákavých receptů vonících kořením a bylinkami. Moc dobře se podle ní vaří.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Provence - Škola provensálské kuchyně v seznamech

Provence národní jídla