Promiňte, je tohle už konečná? přehled

Promiňte, je tohle už konečná? https://www.databazeknih.cz/img/books/86_/86755/prominte-je-tohle-uz-konecna-86755.jpg 5 3 3

Je velmi promyšlený milostný román plný poezie. Autorka jej napsala s neuvěřitelnou lehkostí a citlivostí pro dialog a příběh, přičemž zúročila své zkušenosti z divadelních prken. Vyprávění o životech dvou lidí, plné nenadálých zvratů, nedorozumění i komických situací, zaujalo rakouské a německé filmaře.

Literatura světová Romány Biografie a memoáry
Vydáno: , NLN - Nakladatelství Lidové noviny

Verzeihen Sie, ist das hier schon die Endstation? , 2001

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Promiňte, je tohle už konečná?. Přihlašte se a napište ho.

Nicole_picole
22.01.2021 5 z 5

Taková něžná kniha.

Terry11
04.09.2015 4 z 5

"Mluvíte jako terapeut."
"Třeba v této chvíli něco na ten způsob jsem. Přestože nemohu takové to běsnění s terapiemi vystát. Každý, kdo se v životě zrovna nebaví, vyhledává terapeuta. Místo aby si to nejdřív protrpěl. Aby trpěl. Kdo nemá zkušenost s tím, že trpí, nezíská žádnou životní zkušenost. Bez životní zkušenosti není radosti ze života, bez radosti ze života, není život dobrý."

Dlouho jsem ji sháněla, strašně se těšila a pak jsem tu tenounkou knihu četla čtyři dny. Něco mi na ní vadilo. Forma byla lákavá - dialog mezi dvěma lidmi dovedený do maximální podoby. Jeden z aktérů byla Češka, hovořilo se o Praze, milostný příběh, rozebíraly se vztahy. Tak proč mě to kruci nechytlo tak jako mailový příběh jiného rakouského autora (D. Glattauera )? Nevím. Nevím.

lenkaknel
23.11.2014

Terry11: http://muj-antikvariat.cz/hledani?q=Promi%C5%88te%2C+je+tohle+u%C5%BE+kone%C4%8Dn%C3%A1%3F&search_sub=Hledat

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Promiňte, je tohle už konečná? v seznamech

Autorovy knížky

Erika Pluhar
rakouská, 1939
2005  93%Promiňte, je tohle už konečná?