Prokletí horské dívky přehled

Prokletí horské dívky https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401547/bmid_prokleti-horske-divky-qMV-401547.jpg 3 41 41

Debutový román o temném rodinném tajemství Altheu Bellovou trápí předčasná, tragická smrt matky. Když se vrací po detoxu do svého domova v Alabamě, nečeká, že ji otec a bratr uvítají s otevřenou náručí. Ale nepočítala ani s tím, že ji rovnou nechají zavřít do léčebny pro duševně nemocné. Postupně si začíná uvědomovat děsivou paralelu s jejími předky, pro které znamenaly třicáté narozeniny rozsudek smrti. Vydavá se proto na cestu poznání, během níž se musí pokusit odhalit pravdu o minulosti své rodiny a o temné kletbě. Ale moc času nemá...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , XYZ (ČR)

Burying the Honeysuckle Girls , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Prokletí horské dívky. Přihlašte se a napište ho.

Zuzunda
08.03.2023 3 z 5

Ale ono to nebylo špatné! Řekla bych taková temná pohádka pro dospělé. A četlo se to dobře.

Debbra
23.12.2022 3 z 5

Neurazí, ale ani úplně nenadchne. Jinak je kniha čtivá a sem tam i napínavá.

blackoutzuzi
04.11.2022 3 z 5

Celkem příjemný, napínavý příběh, vyloženě oddechovka, která se četla fakt moc dobře, první polovina mě bavila o dost víc než ten zbytek, pak už to začalo být docela přitažené za vlasy, hlavně ten konec..

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Prokletí horské dívky v seznamech

v dalších seznamech1x

tajemství thrillery pro ženy