Prokletí horské dívky

Prokletí horské dívky https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401547/bmid_prokleti-horske-divky-qMV-401547.jpg 3 40 12

Debutový román o temném rodinném tajemství Altheu Bellovou trápí předčasná, tragická smrt matky. Když se vrací po detoxu do svého domova v Alabamě, nečeká, že ji otec a bratr uvítají s otevřenou náručí. Ale nepočítala ani s tím, že ji rovnou nechají zavřít do léčebny pro duševně nemocné. Postupně si začíná uvědomovat děsivou paralelu s jejími předky, pro které znamenaly třicáté narozeniny rozsudek smrti. Vydavá se proto na cestu poznání, během níž se musí pokusit odhalit pravdu o minulosti své rodiny a o temné kletbě. Ale moc času nemá...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , XYZ (ČR)

Burying the Honeysuckle Girls , 2016

Zuzunda
08.03.2023 3 z 5

Ale ono to nebylo špatné! Řekla bych taková temná pohádka pro dospělé. A četlo se to dobře.

Debbra
23.12.2022 3 z 5

Neurazí, ale ani úplně nenadchne. Jinak je kniha čtivá a sem tam i napínavá.

blackoutzuzi
04.11.2022 3 z 5

Celkem příjemný, napínavý příběh, vyloženě oddechovka, která se četla fakt moc dobře, první polovina mě bavila o dost víc než ten zbytek, pak už to začalo být docela přitažené za vlasy, hlavně ten konec..

zdendula31
02.11.2021 4 z 5

Dobrá oddechovka..

Slůník
09.10.2021 3 z 5

Kniha se moc dobře četla, ale autorka honila příliš mnoho zajíců, které neměla šanci chytit.

mynonka
28.06.2021 3 z 5

(SPOILER) Přečteno během pár dnů. Knihu jsem si koupila za směšnou cenu k objednávce na eshopu a na začátku jsem nechápala, proč byla tak levná, když je tak napínavá a dobře napsaná. Pak se začaly věci vyjasňovat a kniha začala balancovat na hranici uvěřitelnosti. Navíc postava Wynna se chovala naprosto nevyrovnaně a naopak Jay byl naivní Mirek Dušín. Je těžké knihu hodnotit.

Ronnie68
21.03.2021 3 z 5

Knihu jsem dostala jako dárek k objednávce z e-shopu a po pravdě, zaujala mě obálka i název .... ale v příběhu jsem se dost ztrácela .... je fakt, že jsem ji přečetla docela i rychle .... ale děj knihy mě bohužel tolik nezaujal ... Jak už bylo řečeno .... krapet přitažené za vlasy ...

Nunynka
15.03.2020 4 z 5

Mě se kniha líbila a četla se mi dobře. Konec byl trošku přitaženy za vlasy,ale i tak byla kniha docela napínavá.

stju
07.09.2019 1 z 5

Celý příběh mi připadal, nenapadá mě lepší výraz, překombinovaný. Ztrácela jsem se v čase, postavách i jejich osudech. Knihu jsem nakonec dočetla, ale ani závěr můj pocit nezměnil - nejspíš tuto autorku vyhledávat nebudu.

JIVaJaH
14.08.2019 5 z 5

Na rozdíl od předchozích komentářů...chválím. Upoutal mě děj a zajímalo mě rozlousknutí /prokletí žen tohoto rodu. V knize se objevuje celý zástup postav a mohou se plést, ale to tak u rodinných ság bývá.

sisinare
27.07.2019 2 z 5

(SPOILER) OBSAHUJE SPOJLER!
Přečteno o dovolené. Zpočátku jsem se ztrácela v postavách, hlavně ty ženy 4 generací. A navíc dost ujetin, např. diagnostika těhotenství v psychiatrické léčebně cca 12 dní po souloži :o) Přesto jsem musela číst dál a dál, až jsem dočetla. Jedna věc mě na knize fascinovala - a to velký počet překlepů a chybějících zájmen v textu.

Astarothh
26.07.2019 3 z 5

Trochu padlé na hlavu. Dokončila jsem jen silou vůle. Žádný mráz po zádech se nekonal. Hlavní hrdinka pořád jen zvrací, nebo se ji obrací žaludek, což se dá ke konci i pochopit. Tuto autorku už ne-e.

tajemství thrillery pro ženy

2019  63%Tíha lží
2018  62%Prokletí horské dívky

Kniha Prokletí horské dívky je v