Proč Gabčík nestřílel přehled

Proč Gabčík nestřílel https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/346830/mid_proc-gabcik-nestrilel-aFQ-346830.jpg 4 30 30

Románově zpracované téma atentátu na zastupujícího říšského protektora Reinharda Heydricha. Autor se drží všech dostupných historických faktů o dané události, nově se však zamýšlí nad společensko-politickými okolnostmi atentátu i nad vnitřními pohnutkami jeho přímých aktérů.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Proč Gabčík nestřílel. Přihlašte se a napište ho.

jan.para
02.06.2023 3 z 5

Jelikož se o atentát zajímám, tak mohu říct, že toto je knížka na motivy operace Anthropoid. Spousta informací v ní uvedené je již dnes vyvrácených.

Radka1911
29.04.2022 4 z 5

Skutečnou pravdu se už asi nebudeme nikdy mít šanci dozvědět, tato kniha nabízí zase poněkud jiné vysvětlení. Byl to příjemný čtenářský zážitek.

VIPmag
10.08.2019 5 z 5

Kniha se mi líbila, je to zas trochu jiný pohled. Ne každému možná tato umělecká licence a netradiční vysvětlení sednou, ale mě to bavilo a tak nějak příjemně mi to zapadlo do mozaiky spolu s lepšími tituly jako je HHhH nebo fenomenální Dva proti říši.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Proč Gabčík nestřílel v seznamech

v Právě čtených1x