Príroda horného Ponitria přehled

Príroda horného Ponitria
https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/321867/mid_priroda-horneho-ponitria-ioD-321867.jpg 4 2 2

V publikácii, ktorá je určená ochranárom, mládeži, mládežníckym organizáciám, ako aj všetkým záujemcom a milovníkom prírody, chcú autori poukázať na prírodné zvláštnosti a krásy nášho regiónu, rozšíriť poznatky o prírode a krajine a zároveň nabádať verejnosť k úsiliu o zachovanie a ochranu všetkého, čo okolo nás príroda vytvorila. Autori publikácie sa usilovali v prvých kapitolách naznačiť, akým vývojom prešla príroda, aby čitateľ lepšie pochopil zákonitosti, ktoré ju formovali, vplyv človeka pri jej premenách na súčasný stav. Ďalšie kapitoly nás oboznamujú s chránenými územiami, rastlinami a živočíchmi, poskytujú prehľad o vzácnych zachovaných oblastiach a výtvoroch, aby sme spoločným úsilím zachovali toto vzácne dedičstvo aj pre ďalšie pokolenia.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Príroda horného Ponitria. Přihlašte se a napište ho.

haki34
23.11.2016 4 z 5

príroda, geológia, ekosystém nášho regiónu...knihu som dostala v rámci eko súťaže v detstve, ocenila neskor...ale uvítala by som predsa len viac obrázkov :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Príroda horného Ponitria v seznamech

Ján Brtek