Pripravte operačnú sálu přehled

Pripravte operačnú sálu https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351550/bmid_pripravte-operacnu-salu-iYJ-351550.jpg 4 218 218

Z českého originálu Připravte operační sál, Melantrich, Praha 1979 do slovenčiny preložil Daniel Šulc. 2. vydanie.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pripravte operačnú sálu. Přihlašte se a napište ho.

Nofar197
22.03.2023 4 z 5

Napínavý, i když místy trochu rozvlacny roman z lékařského prostředí s detektivní zápletkou. Čtenář vstřebá poměrně dost znalosti z oboru kardiologie a kardiochirurgie, nechybí ani humorná místa viz Vaneckuv článek, i když v redakci by asi netvrdili, že to byla taková legrace. Muj obdiv má zejména redaktorka Barbora, která měla odvahu žít si po svém a dělat si věci po svém.

Eicherik
08.01.2023 4 z 5

Profesní román z kardiochirurgie s detektivní zápletkou a s konečným pojednáním o vině a trestu. Jelikož mi na závěr chybělo nějaké to lehce šokující překvapení, na které jsem si u Zdeny Frýbové už zvykl, tak jednu hvězdu ubírám.

Belanna
28.08.2022 5 z 5

Velmi poutavý a napínavý příběh z lékařského prostředí, které jsem velmi ráda četla.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pripravte operačnú sálu v seznamech

v dalších seznamech1x