O krok vpredu přehled

O krok vpredu https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401241/bmid_o-krok-vpredu-d9C-401241.jpg 4 283 283

Traja mladíci usporiadajú oslavu na čistinke v prírodnej rezervácii v Hagestade. Prezlečú sa do kostýmov, venujú sa tajným hrám, no za stromom na nich striehne neznáma osoba a večierok sa skončí katastrofou. Na policajnej stanici v Ystade vládne uhorková sezóna. Kurt Wallander chce prejsť na zdravší životný štýl, no jedného dňa nájdu zavraždeného policajta a jedinou stopou je fotografia mladých ľudí v dobovom oblečení a snímka neznámej ženy.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: ekniha , Marenčin PT

Steget efter , 1997

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize O krok vpredu. Přihlašte se a napište ho.

mila2411
30.10.2023 5 z 5

Sedmička je hodně depresivní. Vraždy mladých lidí, Wallanderovi není dobře, má všeho plné tuby a času moc nezbývá. Vše opět tak jak se mi to líbilo už 6x. Osobní rovina (tatínek, dcera), vyšetřování s uvěřitelnými prostředky, krůček po krůčku. Sedmička je určitě co do kvality vyprávění šťastné číslo.

alca-212
25.01.2023 5 z 5

Kniha mě bavila od začátku do konce, jasných pět hvězd :-)

Bakana
25.11.2022 4 z 5

(SPOILER) Nedávám 5*, protože za půl roku už si určitě nebudu vybavovat děj a knížka zapadne mezi ostatní detektivky. Přesto byla dobrá. Trochu mi vadilo Wallandetovo chronické nedospání a ten dekompenzovaný diabetes. Nevím, v jaké psychické formě je člověk schopen být (a ta je pro vyřešení 8 vražd určitě důležitá), když se nachází v tak špatném fyzickém stavu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha O krok vpredu v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech7x