Príď, láska, k nám přehled

Príď, láska, k nám
https://www.databazeknih.cz/img/books/77_/77405/prid-laska-k-nam-77405.jpg 4 88 88

Mladý a sympatický Bernie Fine nemá šťastie na ženy, s ktorými by sa mohol oženiť. Po niekoľkých zlých skúsenostiach sa vo vychýrenom obchodnom dome Wolff, ktorého je šéfom, zoznámi s rozkošným dievčatkom Jane a s jeho o nič menej pôvabnou a sympatickou mamičkou. Problémy, vyplývajúce z ich rozdielneho pôvodu - Bernie pochádza zo židovskej rodiny a Liz O´Reillyová je írska katolíčka - sa im pomocou hlbokej lásky podarí prekonať, no zákerná choroba, ktorú onedlho po narodení synčeka postihne Liz, je nad ich sily. Po manželkinej smrti, keď sa navyše vynorí i pochybný vlastný otec Jane osobujúci si opatrovnícke právo na dcéru, sa Bernieho svet zrúti ako domček z karát. Hoci sa mu to zdá v danej chvíli celkom nemožné, život predsa len neochvejne kráča ďalej. Bernieho osud sa ešte nenaplnil.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Fine Things , 1987

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Príď, láska, k nám. Přihlašte se a napište ho.

pegasek
25.10.2023 3 z 5

Po letech jsem se vrátila k této spisovatelce a musím přiznat, že je to pro mě zklamani

Špenda
05.07.2020 5 z 5

Moc hezké, ze života. Dojalo mě.

picapica
10.04.2019

chvilku to jde číst ale pak mi vše připadlo strašně prvoplánové,dočítám knihu silou vůle

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Príď, láska, k nám v seznamech

v dalších seznamech2x

zfilmováno