Přeshraniční spolupráce na východních hranicích České republiky: Růžový obláček a hrana reality přehled

nehodnoceno
Přeshraniční spolupráce na východních hranicích České republiky: Růžový obláček a hrana reality https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/157359/bmid_preshranicni-spoluprace-na-vychodni-JEm-157359.jpg 0 0 0

Tématickým jádrem publikace je fenomén přeshraniční spolupráce. Interakce regionálních aktérů v procesu budování struktur podél hranic je navíc uváděna v kontextu s ostatními formami regionální spolupráce. Na obecný teoretický rámec navazují případové studie vybraných euroregionů. Jedná se o Euroregion Pomoraví, Euroregion Beskydy a Euroregion Těšínské Slezsko. Závěry případových studií ohledně fungování a systémového postavení těchto přeshraničních struktur, jsou, jak je ve sborníku zdůrazněno, ve značném rozporu s obecně rozšířenými představami o euroregionech v České republice.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Přeshraniční spolupráce na východních hranicích České republiky: Růžový obláček a hrana reality. Přihlašte se a napište ho.

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Přeshraniční spolupráce na východních hranicích České republiky: Růžový obláček a hrana reality v seznamech

Vít Dočkal
česká, 1981
2006  0%Evropská unie pro střední školy
2005  60%Vratký vzlet Fénixe: Československá strana lidová 1988-1990
2005  0%Přeshraniční spolupráce na východních hranicích České republiky: Růžový obláček a hrana reality
2006  0%Šest let regionální politiky v ČR: Šance a limity