Překonejte strach z opuštění přehled

Překonejte strach z opuštění
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/479083/mid_prekonejte-strach-z-opusteni-p3i-479083.png 4 4 4

Trpíte tak silným strachem z opuštění, že raději zůstáváte sami? Vyvolávají ve vás vztahy pocity nedostatečnosti, studu, osamění, žárlivosti či úzkosti? Míváte pocit, že vás nikdy nikdo nemůže opravdu milovat? Honíte se za nepředvídatelnými, nespolehlivými nebo nedostupnými partnery? Tato kniha je skvělým průvodcem pro každého, kdo má už dost samoty a opuštěnosti. S její pomocí odhalíte své pokřivené životní vzorce, jež ve vás vyvolávají strach z opuštění. Autorka předkládá účinné strategie, názorná cvičení a užitečné pracovní listy, díky nimž najdete své spouštěče a osvojíte si vědomé dovednosti potřebné ke komunikaci ve zdravých vztazích. Každému prospívá láska, klid a propojení s druhými. Naučte se budovat láskyplné vztahy, v nichž se budete cítit uvolnění a spokojení.... celý text

Literatura naučná Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Grada
Originální název:

Love me, don´t leave me


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Překonejte strach z opuštění. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (2)

SladkaK
05.04.2024 3 z 5

Průvodce pro seznámení se sám se sebou. Obsahuje spoustu užitečného cvičení k uvědomění si starých nezhojených problémů a k nasměrování k užitečným reakcím. Omáčka mezi cvičeními se ale stále opakovala dokola až do zblbnutí.

Uterox
29.08.2021 5 z 5

(SPOILER) Další TOP knizecka. Co se týče vztahu s druhými a strachu. Jde to do hloubky. Do dětství, kde kopirujeme model toho, co známé. Líbí se mi precizně zpracováno téma citového strádání a vše co s tím souvisí. Nedostatek zájmu, empatie a ochrany. Následně se knížka věnuje přesvědčení, které z toho vyplývá. Následně základní ochranné reakce. Útok útěk a ustrnuti. Typologie osobnosti ten kdo kritizuje, mlčí...Ten kdo nedoprava. Doporučení sport a koníčky. Dobrovolniceni.


Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Překonejte strach z opuštění v seznamech

v Právě čtených2x
v Přečtených7x
ve Čtenářské výzvě1x
v Doporučených1x
v Knihotéce15x
v Chystám se číst4x
v Chci si koupit2x

Autorovy knížky

2021  85%Překonejte strach z opuštění