Předpovědi budoucnosti a pravda o minulosti a současnosti přehled

Předpovědi budoucnosti a pravda o minulosti a současnosti
https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/130715/predpovedi-budoucnos-130715.jpg 4 10 10

Nedávné události ve světě - světová ekonomická krize a geopolitické změny - nutí každého člověka, aby se zamyslel nad příčinami jejich vzniku. Pokud si poskládáme z jednotlivých kousků celou mozaiku dění, pak můžeme dospět k závěru, že za všemi těmito problémy, prudkými změnami, které zasáhly život téměř každého z nás, se skrývají síly, konkrétní osoby, ovládající převážnou část světového bohatství, jejichž jména nejsou veřejně prezentována. Jenže právě oni tvoří osudy světových miliardářů. Právě oni rozhodli, že ve světě budou vyprovokovány události, vedoucí ke zničení převážné části obyvatel zeměkoule během tohoto náročného období globálních klimatických změn. O jaké síly se jedná, jaké jsou cíle jejich působení a dějiny jejich existence, jaké používají postupy a metody pro ovládání obrovského počtu lidí - tyto informace jsou ve srozumitelné formě interpretovány v knihách Anastasie Novych. Umělecký styl těchto knih dává inteligentním lidem možnost uvědomit si víc, než bylo řečeno, podívat se na různé informace v globálním měřítku a porovnat je, nalézt klíč k řešení prostřednictvím konfrontace s okolním děním a pomocí doplňování nových poznatků. "Světová elita" je jen malou skupinkou osob ve srovnání s celým lidstvem. Ti mohou pouze plánovat. Avšak realizace jejich plánů je zcela závislá na lidských masách, na osobní volbě každého člověka. A volbu provádíme na základě ucelených informací. Budoucnost je dnes v rukou každého z nás.... celý text

Literatura světová Literatura naučná Politologie, mezinárodní vztahy
Vydáno: , Ibis
Originální název:

Predskazanija buduščego i pravda o prošlom i nastojaščem , 2016


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Předpovědi budoucnosti a pravda o minulosti a současnosti. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (2)

ZaS
12.02.2023 3 z 5

Neortodoxní pohled na skrytou historii a skutečnou tvář politiky. Pokud vás toto téma zajímá, asi se mnoho nového nedozvíte, ale i tak doporučuji přečíst.
Problematický je ale z mého pohledu styl; forma dialogu může v někom evokovat Platona, ale na mě působí spíše rušivě.

knihyKeMne
05.10.2021 2 z 5

Jedná se čistě jen o výtah z předchozích knih - Sensei ze Šambaly III a IV. Slovo od slova je tu zkopírováno vše, co Ahriman nebo Sensei říkal o zákulisí světové politiky. Možná je to tak důležité, aby to v předchozích knihách nezapadlo ve spoustě jiného textu, ale možná jsou to jen konspirace. Ale rozhodně se mi nelíbí, že je to jen jiné vydání předchozího - nic nového.


Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Předpovědi budoucnosti a pravda o minulosti a současnosti v seznamech

v Přečtených13x
ve Čtenářské výzvě1x
v Doporučených1x
v Knihotéce14x
v Chystám se číst5x
v Chci si koupit3x