Praktický průvodce studenta ekonomie aneb 26 otázek ke zkouškám, maturitě či státnicím v kostce přehled

nehodnoceno
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/318322/bmid_prakticky-pruvodce-studenta-ekonomi-Zq9-318322.jpg 0 0 0

Chcete se efektivně připravit na maturitu, státní zkoušku či běžné tematické zkoušení a testy z ekonomie? Tato publikace obsahuje 26 základních témat, která se běžně vyskytují u zkoušek z ekonomie. Témata jsou zpracována stručně, jasně a přehledně tak, aby se podle nich student mohl účinně připravit k testům a zkouškám. Podle této knihy má student předpoklad naučit se učivo tak, aby úspěšně absolvoval zkoušky z ekonomie. Kniha může sloužit též jako učebnice ekonomie. Závěrem knihy naleznete opakovací otázky, dle kterých si ověříte svoje znalosti. Klíčová slova: Ekonomie Nabídka Trh Tržní mechanizmus Poptávka Agregátní nabídka a poptávka Konkurence Peníze Finanční trh Bankovní soustava Pojišťovnictví Burza Inflace Nezaměstnanost Hospodářská politika Hospodářské cykly Monetární politika Fiskální politika Důchodová a cenová politika Daně Podnik Ekonomické ukazatele Globalizace Evropská unie Mezinárodní obchod Makroekonomická rovnováha... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Praktický průvodce studenta ekonomie aneb 26 otázek ke zkouškám, maturitě či státnicím v kostce. Přihlašte se a napište ho.

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Praktický průvodce studenta ekonomie aneb 26 otázek ke zkouškám, maturitě či státnicím v kostce v seznamech