Požičaný život přehled

Požičaný život https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/462470/bmid_pozicany-zivot-XGB-462470.jpg 4 85 85

Lena a Olivia sa po tridsiatich rokoch náhodou stretnú v letiskovom salóniku. Dajú sa do reči a zistia, že obidve utekajú z domu, lebo sú nespokojné s tým, akým smerom sa uberá ich život. V snahe zahojiť bolestivé rany z minulosti a začať novú životnú kapitolu uzavrú nezvyčajnú dohodu: na mesiac si vymenia bývanie. Utiahnutá Lena sa ocitne v modernom byte uprostred rušného veľkomesta, svetaskúsená Olivia v chate v lone prírody. Pomôže im nové prostredie získať nadhľad? Podarí sa im oprášiť dávne záľuby a vášne? A nájde sa niekto, kto im navráti zabudnutú vieru v lásku?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fortuna Libri (SK)

Life on Loan , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Požičaný život. Přihlašte se a napište ho.

Buchtičkajani
06.02.2024 4 z 5

Chtěla jsem oddechové čtení. Ale žádnou přeslazenou romantiku nečekejte. Spíš milý příběh a trochu zamyšlení. Ale happy end nakonec bude.
Mě se kniha líbila,asi i proto, že jsem ve věku "holek" .

Mikik
01.01.2023 3 z 5

Taková romantická jednohubka. Neurazí, ale ani nenadchne . Hlavní postavy mi k srdci moc nepřirostly.

Ivetaa
16.11.2022 1 z 5

Chtěla jsem něco oddechového, no ale nic nudnějšího už jsem dlouho nečetla. Nerada knihu odkládám nedočtenou, tak jsem se ke konci "prolistovala". Obě hlavní hrdinky takové fňukny nesympatické bych fakt potkat nechtěla.

Knižní novinky (8. týden)

21.02.2021

Knižní novinky (30. týden)

19.07.2020

Kniha Požičaný život v seznamech