Postrach Chicaga přehled

Postrach Chicaga https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474239/bmid_postrach-chicaga-3fc-474239.jpg 3 65 65

Chicago třicátých let v době prohibice. Pašerácké gangy terorizují život města. Tony Perelli, nekorunovaný král podloudníků, nemilosrdně likviduje každého, kdo se mu postaví do cesty, ještě nikomu se nepodařilo usvědčit ho z vražd jeho odpůrců, ještě nikdo nenabyl odvahy ukázat na toho, kdo je postrachem Chicaga. Až jednoho dne tragická smrt nešťastné dívky se stane osudovým nástrojem spravedlnosti...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: ekniha , ARTiS

On the Spot , 1931

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Postrach Chicaga. Přihlašte se a napište ho.

Romcajs
04.03.2023 3 z 5

Americké gangsterské prostředí, kde život člověka je jen položka. Osobně tento námět nemám moc rád, ale napsané to je určitě dobře. Dobře se čte i když jsem se občas ztrácel v množství postav.

Luigi1
30.09.2022 3 z 5

Příběh který se dobře četl.

MaxQ
14.07.2020 4 z 5

Prakticky komorní drama z jednoho luxusního apartmánu. Jak už tady někdo psal, Wallace nám nabízí různé typy gangsterů, aby je na další stránce bez milosti odpravil. Ale nevadí, klidně si dokážu představit podle této knihy i kvalitní film. Ten příběh tam je.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Postrach Chicaga v seznamech

v Právě čtených2x