Poslední řecké léto přehled

Poslední řecké léto
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/447432/mid_posledni-recke-leto-m0d-447432.jpg 4 61 61

Beth Martinové je třicet jedna let, právě se rozvedla a uvažuje, co jí život přinese… Její nejlepší kamarádka Heidi je přesvědčená, že všechny odpovědi leží na Korfu – ostrově, kde byly před deseti lety na nezapomenutelné dovolené. A tak se vydají na sluncem zalitý řecký ostrov, na cestu do minulosti, za skvělým jídlem, drinky… a Alexem Hallasem, na kterého Beth nikdy nezapomněla. Když spolu tančí pod hvězdami, s pískem pod bosými chodidly, začnou se vynořovat staré city a Beth má možná šanci na nový začátek…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

One Last Greek Summer , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Poslední řecké léto. Přihlašte se a napište ho.

Rose-Mary
23.03.2024 4 z 5

Zpočátku mne kniha nijak moc nebavila, nemohla jsem se začíst. Rozhovory mezi Beth a Heidi byly dost nudné, pořád se omílalo totéž. Beth byla rozvedená, ale vypadalo to, jakoby nebyla. Heidi mne občas štvala, že se snažila Beth vnucovat své myšlenky a plány.
Nakonec se její vnucený plán na dovolenou v Řecku ukázal jako to nejlepší, co mohla pro Beth udělat. Obě si dovolenou užívaly. Beth se vrátila o deset let zpátky, kdy tady spolu byly a prožila velkou lásku s Řekem Alexem. Náhoda je zavedla opět na ostrov Korfus, a další náhoda ji přivedla zpět k novému setkání s Alexem. Její kamarádka Heidi se svými lesbickými sklony si tu našla také lásku „na první pohled“. Byla jí Alexova sestřenice Elektra, což obě kamarádky zpočátku nevěděly.
V druhé části se mi kniha zalíbila a rychle jsem ji dočetla. Nakonec to byl hezký romantický příběh lásky dvou lidí z různých zemí s neuzavřeným koncem, ale plný naděje do budoucnosti pro oba.

Kristy.Seb
05.02.2024 4 z 5

Člověk může jít jen dopředu a pryč.

'Když ti něco nepřináší radost, měl bys tomu poděkovat, že to bylo součástí tvýho života, a pak se toho zbavit.

Prostředí Korfu naprosto skvělé, příběh celkem zajímavý, jen ta řecká matka mě trochu štvala.

ErčaV.
14.01.2024 4 z 5

Dobrá oddechovka, žádné náročné čtení.

Knižní novinky (28. týden)

05.07.2020

Kniha Poslední řecké léto v seznamech

v dalších seznamech2x