Poslední harém přehled

Poslední harém
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212479/mid_posledni-harem-212479.jpg 4 43 43

Konstantinopol roku 1909. Na břehu Bosporu, jenž tvoří hranici mezi Evropou a Asií, vládne sultán Abdülhamid II. – poslední záhada Orientu. Ve skrytém prostředí jeho harému sní Elisa a Fátima o budoucnosti.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Poslední harém. Přihlašte se a napište ho.

Val
18.11.2021 5 z 5

Myslela jsem si , že budu číst něco na způsob pohádek tisíce a jedné noci, ale hluboce jsem se spletla . Kniha je všechno možné , jen ne červená knihovna. Přátelství, láska, vášeň , ale i zrada a nenávist , to vše je v této úžasné knize . Dvě ženy , dva osudy . Jedna touží po lásce a svobodě a druhá po pozici sultánovy favoritky. Po pádu Osmanské říše se jejich cesty rozcházejí a ony se ocitají ve světě , který se jim před očima mění v noční můru ...

Vojslava
25.11.2015 5 z 5

Krásný a nosný příběh, těžko si představit, že poslední harém se rozpustil před sto lety. A arménská genocida tomu přidala na skutečných grádech. Skoro se od toho nedalo odtrhnout a k přečtení vřele doporučuji.

Káťa
21.08.2015 5 z 5

Kniha mě velmi zaujala. Velmi podrobně pojednávala o životě v té době a hlavně nemlčela o arménské genocidě co na nich páchali turci. A zároveň do tohoto tématu autor dal příběh, který člověka přímo pohltí, vřele doporučuji :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Poslední harém v seznamech

v dalších seznamech1x