Poselství z věčnosti přehled

Poselství z věčnosti
https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/124006/poselstvi-z-vecnosti-124006.jpg 4 155 155

Ústřední postavou tentokrát není sama autorka, ale domorodá dvojčata - bratr se sestrou - kteří byli od narození odebráni matce a jejichž osudy autorka vypráví s nesmírným zaujetím a s důvěrnou znalostí prostředí.

Literatura světová Romány Filozofie
Vydáno: , Práh

Message from Forever , 1998

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Poselství z věčnosti. Přihlašte se a napište ho.

Radimka
16.08.2023 4 z 5

Je mi jedno, jestli je to pravda nebo ne, četla jsem ji jako beletrii. Spousta zajímavých myšlenek a způsob života australských domorodců, předávání myšlenek, vztah k přírodě. Taková přirozeně motivační kniha.

JulietRocks
28.11.2021 5 z 5

Myslím, že když nebudete čekat pokračování Poselství od protinožců (jako já), nebudete zklamaní. Tato kniha je však o dost drsnější, než první, nicméně (ač jiným způsobem) také výborná.

Krukron
16.05.2021 5 z 5

Druhá kniha této autorky je opravdu jiná. Myslím si, že spousta lidí (včetně mě) čekalo na další "cestopis" po světě domorodců. A ono ejhle, je to prostě a jednoduše román. Ale za mě povedený román, který si trochu obrousil hrany o zamyšlení nad světem, náboženstvím, spiritualitou.. Líbí se mi, že je to román o tom, že hodnoty jakékoliv víry mají pár stěžejních bodů, které jsou vlastně pro všechny společné tak nějak přirozeně. Takže pokud chcete román s trochou filozofie a spirituality, jste na správných stránkách správné knihy.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Poselství z věčnosti v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech4x