Posedlost úspěchem přehled

Posedlost úspěchem
https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/258503/bmid_posedlost-uspechem-258503.jpg 4 15 15

Chcete být úspěšní? Pokud ano, pak zodpovězte dvě otázky: Proč chcete být úspěšní? Na tuto otázku máme odpovědi typu: Abych měl... Abych byl… Abych dosáhl… Jenže mnohem důležitější otázkou je další otázka. Jak moc to chcete? Představte si stupnici od 0 do 10. 0 znamená, že netoužíte po úspěchu. 10 naopak značí vaši maximální touhu po úspěchu. Kde jste vy? ??? Pokud jste na pozicích 8–10, pak jste vnitřně vysoce motivovaný člověk. Jenže to nestačí. Zamyslete se nad dalšími otázkami: Je něco na světě, kvůli čemu byste šli na kraj světa? Je něco, kvůli čemu byste opustili dobré zaměstnání a hodného partnera? Je něco, kvůli čemu obětujete své poslední peníze? Nebo se dokonce zadlužíte? Cítíte v sobě sílu, vášnivost, přetlak, pnutí či posedlost, která vás žene stále dál k lepším zítřkům? ??? Pokud jste na předchozí otázky alespoň jednou odpověděli ANO, pak vám tato kniha zodpoví mnohé otázky, které si kladete ve svém životě. Vášnivě můžete nejen milovat, ale také tvořit i ničit. Jak svou posedlost najdete a jak ji usměrníte správným směrem? ???... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Posedlost úspěchem. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (3)

Uterox
21.06.2020 5 z 5

Za mě je to 1. kniha od autora, kterou jsem přečetl. Vidím zde samozřejmě přesahy do knih, které již napsal sám. Zároveň odkaz i na knihy od jiných autorů, od kterých čerpal. Z tohoto důvodu se mi to jeví jako pozitivní dílo, protože je to poměrně obsáhlejší práce doplněna vhodnými ilustracemi. Hodně se mi líbí inspirativní příběhy, které celkový přesah knihy dost oživují, že to není jenom nudná teorie, ale příběhy, které napsal samotný život. Autor hodně pracuje s tématem posedlosti-což mi samo od sebe přišlo jako zajímavé téma pro samotnou knihu. A samozřejmě popisuje i úspěšné lidi, co dělají, a jak se chovají. Očekával bych, že stejnou informaci se dozvím v jeho knize: O Úspěchu.

Fremr
24.04.2016 2 z 5

Tato kniha již pouze rozmělňuje téma úspěchu, které je velmi dobře rozebrané v knize O úspěchu od Ivo Tomana, kterou mohu s klidem doporučit. Jde totiž přímo k věci a zabývá se podstatnými fakty, které na úspěch opravdu můžou mít vliv, navíc hezky pracuje s historií a je celkově komplexní. Tato kniha je jakýsi dodatek, který sám o sobě není natolik zajímavý. Pokud se tedy teprve rozhodujete jakou knihu s tématem úspěchu zvolíte, přečtěte si radši O úspěchu.


ladyba
24.11.2015 4 z 5

Pan Toman má velmi svérázné názory (opakuje se ve svých knihách stejně jako Kiyosaki), ale po mnoha letech, co se plácám jako OSVČ, mi v něčem jsou blízké. Pokud i vaši nejbližší se drží těchto rad, je třeba se jich držet také... ať jsou jakkoliv (a)morální. Přes mrtvoly jít přece nemusíte, ale věřte, mnozí klidně půjdou.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Posedlost úspěchem v seznamech

v Přečtených24x
ve Čtenářské výzvě1x
v Doporučených2x
v Knihotéce16x
v Chystám se číst15x
v Chci si koupit8x