Poruchy autistického spektra přehled

Poruchy autistického spektra
https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/190965/poruchy-autistickeho-spektra-190965.jpg 5 35 35

Publikace zkušené psycholožky přináší komplexní pohled na jedno z nejtěžších dětských vývojových onemocnění - poruchy autistického spektra, mezi něž patří především dětský autismus, atypický autismus, Aspergerův syndrom a deziintegrační porucha. Kniha výrazně rozšiřuje informace některých kapitol z úspěšné mezioborové publikace Dětský autismus (Portál, 2004) a zároveň přidává mnohé nové tematické okruhy, které jsou v dané problematice považovány za stěžejní. Mezi ně patří například raná diagnostika v praxi, diferenciální diagnostika z pohledu psychologa, vzdělávání a terapie, rodinná problematika, prognóza, specifika vývoje poruchy, školní a sociální problematika. Výklad je doplněn množstvím kazuistik, ukázek dětských kreseb a fotografií z autorčina bohatého archivu.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Poruchy autistického spektra. Přihlašte se a napište ho.

Petra1323
20.05.2023 5 z 5

Best of PAS.

Veronča
03.10.2020 5 z 5

Skvěle napsaná !!!

hu_87
22.07.2020 5 z 5

Asi nejobsáhlejší a nejpodrobnější monografie o poruchách autistického spektra u nás.
Doporučuji každému, koho problematika zajímá. Autorka odvedla kus velmi dobré práce.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Poruchy autistického spektra v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech1x