Pomsta přehled

Pomsta https://www.databazeknih.cz/img/books/97_/9752/pomsta-9752.jpg 4 21 21

Náhlý a překvapivý rozvod rodičů, násilné přestěhování z milované Prahy na nemilovanou nudnou vesnici a ještě ke všemu nástup do nové školy, tohle všechno musela patnáctiletá Simona přežít v krátké době dvou měsíců. Není tedy divu, že nenávidí všechno a všechny kolem sebe a horečně vymýšlí obrovskou, dokonalou pomstu. Když ji ale nakonec provede, s překvapením zjistí, že je všechno úplně jinak, než měla původně v úmyslu a obětí pomsty se nakonec stává ona sama. Napínavý román je určen všem mladým čtenářkám, které dávají přednost skutečným příběhům ze života.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pomsta. Přihlašte se a napište ho.

Emik87
19.02.2024 3 z 5

Puberta prostě dokáže zamotat život ne jen puberťákovi, ale i rodině a okolí. Tohle bylo ale fakt na hraně.

ZNellyZ
09.08.2023 3 z 5

Téma knihy bylo zajímavé a jsem ráda, že se autorka nenechala unést a nenaplácala tam více zápletek, jak má ve zvyku. Co mi vadí je konec. Kniha za mě není dokončená. Vůbec se nedozvíme, jak to se Simonou a Davidem dopadlo a to je za mě velká škoda.

Ann98
01.12.2017 5 z 5

Už ze začátku na mě Simona působila divným dojmem. Byla to pěkná pomstychtivá potvora. Ani za nic se mi nelíbilo její chování. Údajně je příběh napsán na základě skutečného případu. To je jediné, co knížku dělá zajímavou. Je to přesně ten typ knížky, co neurazí ani nenadchne a nemám potřebu ji číst znovu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pomsta v seznamech

v dalších seznamech1x