Pokud se ještě setkáme přehled

Pokud se ještě setkáme https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/507306/bmid_pokud-se-jeste-setkame-siJ-507306.jpeg 4 321 321

Někdy potkáte lidi, kteří jsou tak dokonalí, že snad ani nepatří do tohoto světa - a tak z nich uděláte součást toho svého. Sex na jednu noc, který se zrodil z pomsty a v cizí zemi. Byla mezi námi výbušná přitažlivost, kterou ani jeden z nás nemohl popřít. Podepsali jsme smlouvu na spodní části ubrousku z hospody U Kančí hlavy, která hovořila o tom, že pokud se ještě někdy setkáme, všeho necháme a budeme spolu. O osm let a tisíce kilometrů dál, a on je tady. V New Yorku. A je z něj nová americká hudební senzace. Nedefinovatelný irský básník, který sráží ředitele nahrávacích společností na kolena. Sněhová vánice v mojí dokonalé, neotřesené sněžící kouli. Když jsme spolu naposledy mluvili, byl to žebrák, který neměl v úmyslu stát se králem. Ale králem se stal a já jsem nyní jeho služebnice. Už nejsem ta stejná zlomená princezna, kterou Malachy Doherty dal dohromady svýma mozolnatýma rukama. Mám kariéru, již miluju. Přítele, kterého zbožňuju. Byt, spolubydlící, život. Změnila jsem se. I on se změnil. Ale Mal si ten ubrousek ponechal. Otázkou je, dodržím své slovo?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

In the Unlikely Event , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pokud se ještě setkáme. Přihlašte se a napište ho.

Matri
14.03.2024 3 z 5

Konečne som sa dostala k môjmu veľkému restu od mojej obľúbenej L. J. Shen a teda.. v porovnaní s inými jej knihami je to naozaj trošku slabší odvar.
Spočiatku ma príbeh naozaj bavil, ale ako sa to začalo až prehnane komplikovať a zamotávať moje nadšenie vyprchávalo. Celý ich vzťah bol založený na klamstvách a 24 hodinovej známosti. Za mňa to bolo naozaj málo uveriteľné.
Aurora mi prišla taká nijaká. Mal bol určite zaujímavejšia postava, ale práve on bol ten komplikujúci.
Chápem, že poznámkami rôznych postáv na koncoch kapitol chcela auroka ponúknuť pohľad na príbeh rôznymi očami, ale čo si myslí krava, čokoládová tyčinka a podobne ma fakt nezaujímalo! Uff!
Ako píšem, lepší priemer ale za viac ako 3,5* to tentokrát nebude :)

anndrra
13.02.2024 5 z 5

Tohle byla trochu jiná L.J.Shen a mně se moc líbila. Bylo to hravé, bylo to překvapivé, mělo to drive a bylo to vtipné. Místy mi to připomínalo Colleen Hoover a tu já můžu. Většinu knih od Shen zhltnu a pošlu dál, protože bývají natolik podobné, že nemusím mít nutně od každé jednu, ale tuhle si nechám, protože časem se k ní možná i vrátím. Rozhodně doporučuji.

IrenaMikerová
01.02.2024 2 z 5

Bavilo mě to i nebavilo. L. J. Shen je jedna z mých nejoblíbenějších autorek, ale má lepší knihy než je tahle. Příběh měl na začátku potenciál, občas jsem se i zasmála, ale vše by se vyřešilo kdyby Malachy otevřel pusu a řekl co má za problém. To mi asi vadilo nejvíc a taky to jeho tajemství! Prostě mi celkově nesedl Malachy :D Chápu byl zničený myslel si, že ho Rory opustila bla bla bla, ale proč se k ní potom choval jako debil? Upřímně Callum mi byl více sympatický no do doby než jsem si přečetla co udělal, ale i tak mi byl víc sympatický a Rory si ho nezasloužila. Upřímně Rory byla taky pěkný sobec Calluma celou dobu tahala za nos a nakonec ho ještě podvedla. No dobře beru zpět nesedli mi oba dva :D Poznámky předmětů a duchů ani nekomentuju

Pokud se ještě setkáme, Aristokrat a další knižní novinky (49. týden)

04.12.2022

„Slabost, nenávist a touha, Mně stačila by tvoje duše pouhá, V místnosti plné hezkých ztracených dívek a zlomených hochů na scestí, Tam mě najdeš, ponoř mě do ledu a utop všechen ten ruch neřestí, Chci vidět svět tvýma očima a poznat lásku, Mám strach, že existuješ jen v mojí víře, Protože pak by moje pohádka přišla o krásku, A zůstane jen smutné, osamělé zvíře.“ - Mal

„Byl jsi někdy zamilovaný?“ Olíznu si rty. „Zeptej se mě na to samé zítra, než odjedeš.“

Kniha Pokud se ještě setkáme v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x