Pojízdný krámek snů přehled

Pojízdný krámek snů
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/531521/bmid_pojizdny-kramek-snu-65c213556abc7.png 4 661 661

Skotské knihkupectví série

Romantický příběh autorky Báječného krámku s čokoládou o introvertní knihomolce, která se rozhodla vzít život do vlastních rukou a splnit si dávný sen. Nina Redmondová je devětadvacetiletá knihomolka s hustými dlouhými hnědými vlasy, bledou pihatou pletí a neustálým plachým ruměncem ve tváři a právě dostala padáka! Jako introvertka to má v současném hlučném světě těžké a nikdo nechápe, že má ráda něco tak zbytečného, jako jsou knihy a že sní o tom, že si otevře knihkupectví. Knihám totiž rozumí a je v nich vážně dobrá. Proto její přátele překvapí, že se doopravdy rozhodne jít za svým snem koupit si dodávku a přeměnit ji na pojízdné knihkupectví. Jenže ona žije v Birminghamu a dodávka, která vyhovuje jejím nárokům je ve Skotsku.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: audiokniha , Tympanum

Little shop of happy ever after , 2016

Interpreti: Jana Štvrtecká

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pojízdný krámek snů. Přihlašte se a napište ho.

Pechule
03.06.2024 3 z 5

Hodnotím 3,5*. Příběh je romantický, milý, pěkně se čte, ještě ke všemu z mého oblíbeného Skotska, ale na vyšší hodnocení v mém žebříčku to není. V každém případě bych ji na odpočinkové čtení na dovolenou doporučila a po čase se pustím i do dalšího dílu série.

janina66
04.04.2024 4 z 5

Skvěla pohodová oddychovka, u které jen čtete, nebo jako já, posloucháte a nebojíte se jak to skončí, protože hned na začátku je to jasné. Prostě relax.

Kokoska92
06.03.2024 4 z 5

Nevíš, co můžeš dělat, dokud to nezkusíš.

Pohodová oddechovka plná knížek, romantiky, hledání smyslu života a sebe sama a úžasných popisů malebné skotské krajiny. Pohlazení po duši pro každého knihomola! Něco takového jsem zrovna potřebovala.

Dotek zmaru, Ďábelské srdce a další knižní novinky (22. týden)

26.05.2024

Kniha Pojízdný krámek snů v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech11x