Pohár od Pánaboha přehled

Pohár od Pánaboha https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/258928/bmid_pohar-od-panaboha-6vx-258928.jpg 4 57 57

„Knihou Pohár od Pánaboha se Ota Pavel přiblížil skutečné sportovní beletrii; sport zde není už výjimečným prostředím, ale lidským osudem, jak je tomu ve skutečnosti, plným pravým životem, nejen jeho interesantní částí.“ Takto charakterizuje přítomný soubor jedenácti povídek František Kožík. Jde o příběhy ze života sportovců ve chvíli sportovních utkání i mimo ně, o příběhy veselé i vážné, které se snaží v mezních situacích odhalovat povahy a charaktery, vytyčují vzory a kárají nesportovní jednání v soukromém životě a nešvary v zákulisí sportu.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pohár od Pánaboha. Přihlašte se a napište ho.

Lele61
30.07.2023 4 z 5

Sbírka celkem 11 povídek Oty Pavla tentokrát se sportovní tématikou, ke které měl autor velmi blízko. Příběhy ze života různých sportovců psané jedinečným osobitým stylem přibližuji čtenáři svět výher i proher, které ke sportu neodmyslitelně patří.

Pytlík
17.11.2022 4 z 5

Velmi pochmurná kniha, zejména v první části. Pavel píše krásně, ale v celé knize není ani náznak nějakého humoru, pouze drtivá vážnost. Pokud byl takto nastavený i on osobně, nedivím se jeho trudnému osudu.

Vivetkav
16.01.2022 4 z 5

Krásné povídky ze života.. moc hezky se to četlo a řekla bych, že jsem se přistihla jak kdybych byla někdy přítomna jako fanda závodu nebo sedící pod rozkvetlou lípou a bzučicich včel..

Nové eknihy zdarma (květen)

05.05.2020

Kniha Pohár od Pánaboha v seznamech