Pohádky stříbrného delfína přehled

Pohádky stříbrného delfína https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/141761/pohadky-stribrneho-d-141761.jpg 5 11 11

Pohádky z prostředí moře a jeho pobřeží vypráví stříbrný delfín dvěma dětem,jež se poprvé ocitly u moře.Veselé,napínavé i poetické příběhy,zavádějí do kouzelného světa korálů,mořských hvězdic a jiných obyvatel moře. Krásná velmi pěkně napsaná,rozvíjí dětskou představivost.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pohádky stříbrného delfína. Přihlašte se a napište ho.

Scarefish
21.08.2023 5 z 5

Tuhle knížku jsem měla moc ráda. Pohádky s méně obvyklými motivy, přiblížily mi mořský svět a kraje, kam se v čase mého dětství moc nejezdilo. Podporovala moje snění.

AlexandrTigran
13.05.2021

Jedna z nezapomenutelných knih dětství. Nesmazatelně se mi vryla do paměti jako první knížka vypůjčená v knihovně, nadosmrti už spojená s tím obrovským zážitkem ...

Jenette
08.02.2019 5 z 5

Jedna z mých nejoblíbenějších pohádkových knížek! Sbírka půvabných pohádek z podmořského světa, kde nechybí ryby, žraloci, korály, sasanky, mořští koníci, chobotnice a jiné mořské potvůrky. Nejraději jsem měla tu o sasance a rejnokovi.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pohádky stříbrného delfína v seznamech